Tłumacz

Trogir

Trogir - UNESCO miasto Trogir (greckie: Tragos) to miasto w Chorwacji, która administracyjnie należy do Dalmacji. Miasto Trogir został założony przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzeciej. wpne. W Europie Środkowej została uznana za najlepiej zachowane miasto romańsko-gotyckim. Zamek otoczony jest murami i wieżami tworzą trzon Trogiru. Najważniejszym zabytkiem jest katedra św Wawrzyńca, którego zachodnie drzwi Portal przez mistrza Radovana. Trogir znajduje się na wybrzeżu Zatoki Kastela, na wyspie Ciovo i kontynentem, w połączeniu z kamiennym mostem. Trogir zachwyca gości kulturalnych i historycznych zabytków, wąskie uliczki i zbiory sztuki, z wielu arcydzieł.

Dom

TONI APARTAMENTY *** - apartamenty na wynajem na Adriatyku

Toni Apartamenty znajdują się w północnej części Ciovo, otoczony bogatą i starannie pielęgnowaną flory Morza Śródziemnego, znajduje się 4 km od Trogiru, którego stary rdzeń pod ochroną UNESCO od 1997 roku.

Apartamenty Toni są dwie odnowione i apartamenty Super wyposażone. Każdy apartament jest przeznaczony dla 4 osób. Znajduje się w pięknej okolicy, w małej zatoce Arbaniji zaledwie 10 metrów od plaży.

Apartament A1 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na pierwszym piętrze.

W mieszkaniu masz do dyspozycji podwójne sypialnie, kuchnia, pokój dzienny z TV, łazienka z prysznicem i taras.

Ponadto każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

Apartament A2 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na drugim piętrze.

W mieszkaniu masz do dyspozycji podwójne sypialnie, kuchnia, pokój dzienny z TV, łazienka z prysznicem i taras.

Ponadto każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

Co I Apartments Toni, z wyjątkiem ofert wewnętrznych i zewnętrznych, nie możemy zagwarantować, jako gospodarze kompletny spokój, ciszę i prywatność, elastyczność i dostępność, tylko do tego stopnia, że ​​samemu można chcieć.

Zapraszamy do spędzenia wakacji, które są otoczone przez piękne krajobrazy i liczne wydarzenia w najbliższej turystycznych miasta Trogir.

Spędzić wakacje w Chorwacji. I