Tłumacz

Trogir

Trogir - UNESCO miasto Trogir (greckie: Tragos) to miasto w Chorwacji, która administracyjnie należy do Dalmacji. Miasto Trogir został założony przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzeciej. wpne. W Europie Środkowej została uznana za najlepiej zachowane romańsko-gotyckie miasto. Zamek otoczony jest murami i wieżami tworzą rdzeń Trogiru. Najważniejszym zabytkiem jest katedra św Wawrzyńca, którego zachodnie drzwi Portal wykonany przez mistrza Radovana. Trogir znajduje się na wybrzeżu zatoki Kastela, na wyspie Brac i lądu, w połączeniu z kamiennym mostem. Trogir zachwyca gości kulturalnych i historycznych zabytków, wąskie uliczki i zbiory sztuki, z wielu arcydzieł.

Dom

Toni *** apartamenty - apartamenty do wynajęcia na Ciovo

Toni Apartamenty znajdują się w północnej części Ciovo, otoczony bogatą i starannie pielęgnowaną roślinnością śródziemnomorską, i znajduje się 4 km od Trogiru, którego stary rdzeń pod ochroną UNESCO od 1997 roku.

Apartamenty Toni są dwa nowe i niesamowite apartamenty. Każdy apartament jest przeznaczony dla 4 osób. Jest on położony w pięknej okolicy, w małej zatoce Arbaniji zaledwie 10 metrów od plaży.

Apartament A1 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na pierwszym piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem oraz tarasem.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację i własne miejsce parkingowe.

Apartament A2 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na drugim piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem oraz tarasem.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację i własne miejsce parkingowe.

Co I Apartments Toni, z wyjątkiem oferty wewnątrz i na zewnątrz, możemy zagwarantować, jak gospodarze kompletny spokój, ciszę i prywatność, elastyczność i dostępność, tylko do tego stopnia, że ​​sam, co chcesz.

Zapraszamy do spędzenia wakacji, które są w otoczeniu pięknych krajobrazów i licznych imprez w pobliskiej miejscowości turystycznej Trogir.

Spędzić wakacje w Chorwacji. I