Tłumacz

Trogir

Trogir - Trogir UNESCO Miasto (greckie: Tragos) to miasto w Chorwacji, która administracyjnie należy do Dalmacji. Miasto Trogir został założony przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzeciej. wieku pne. W Europie Środkowej została uznana za najlepiej zachowany romańsko-gotyckim miastem. Zamek jest otoczony murami i wieżami tworzą centrum Trogiru. Najważniejszym zabytkiem jest katedra św Wawrzyńca, którego zachodnie drzwi Portal przez mistrza Radovana. Trogir znajduje się na wybrzeżu Zatoki Kastela, na wyspie Brac i lądu, w połączeniu z kamiennym mostem. Trogir zachwyca gości kulturalnych i historycznych zabytków, wąskie uliczki i zbiory sztuki, z wielu arcydzieł.

Dom

TONI APARTAMENTY *** - wynajem mieszkania w Ciovo

Apartamenty Toni znajdują się na północnej części Ciovo, w otoczeniu bogatej flory i starannie pielęgnowana śródziemnomorskie, znajduje się 4 km od Trogiru, którego stary rdzeń jest pod ochroną UNESCO od 1997 roku.

Apartamenty Marina są dwie odnowione i apartamenty Super wyposażone. Każdy apartament jest przeznaczony dla 4 osób. Znajduje się w pięknym miejscu w małej zatoce Arbaniji zaledwie 10 metrów od plaży.

Apartament A1 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na pierwszym piętrze.

W mieszkaniu masz do dyspozycji podwójne sypialnie, kuchnia, pokój dzienny z TV, łazienka z prysznicem i taras.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

Apartament A2 2 + 2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na drugim piętrze.

W mieszkaniu masz do dyspozycji podwójne sypialnie, kuchnia, pokój dzienny z TV, łazienka z prysznicem i taras.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

I Apartments Toni, co, poza ofertą wewnątrz i na zewnątrz, możemy zagwarantować, jako gospodarze, aby zakończyć spokój, ciszę i prywatność, czas reakcji i dostępności, tylko w takim stopniu, że samemu można chcieć.

Zapraszamy do spędzenia wakacji, które są otoczone przez piękne krajobrazy i liczne imprezy w najbliższej turystycznych miasta Trogir.

Spędzić wakacje w Chorwacji. A