Tłumacz

Trogir

Trogir - UNESCO miasta Trogir (greckie: Tragos) to miasto w Chorwacji, która administracyjnie należy do Split-Dalmatia County. Miasto Trogir zostało założone przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzecim. wpne. W Europie Środkowej została uznana za najlepiej zachowane romańsko-gotycki gród. Zamek otoczony jest murami i wieżami tworzą centrum Trogiru. Najważniejszym zabytkiem jest katedra św Lawrence, którego zachodni portal wykonany przez drzwi mistrza Radovana. Trogir znajduje się na wybrzeżu Zatoki Kastela, na wyspie Ciovo i kontynentem, w połączeniu z kamiennym mostem. Trogir zachwyca odwiedzin kulturalnych i historycznych zabytków, wąskie uliczki i zbiory sztuki, z wielu arcydzieł.

Dom

Apartamenty Toni *** - wynajem mieszkanie na Ciovo

Toni Apartamenty znajdują się w północnej części Ciovo, otoczony bogatą i starannie pielęgnowaną flory Morza Śródziemnego, znajduje się 4 km od Trogiru, którego stary rdzeń pod ochroną UNESCO od 1997 roku.

Apartamenty Toni są dwa nowe i fajne apartamenty. Każdy apartament jest przeznaczony dla 4 osób. Znajduje się w pięknym miejscu w Arbanija małej zatoce, zaledwie 10 metrów od plaży.

Apartament A1 2 +2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na pierwszym piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem i tarasem.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

Apartament A2 2 +2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na drugim piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem i tarasem.

Ponadto, każdy apartament posiada klimatyzację oraz własne miejsce parkingowe.

Co I Apartamenty Toni, z wyjątkiem oferty wewnątrz i na zewnątrz, nie możemy zagwarantować, hosty w całkowitym spokoju, cichy i prywatności, wrażliwości i dostępności, dokładnie w takim stopniu, że chcesz dla siebie.

Zapraszamy do spędzenia wakacji, które są w otoczeniu pięknych krajobrazów i licznych imprez w pobliskiej miejscowości turystycznej Trogir.

Spędzić wakacje w Chorwacji. A