Tłumacz

Trogir

Trogir - UNESCO miasta Trogir (greckie: Tragos) to miasto w Chorwacji, która administracyjnie należy do Split-Dalmatia County. Miasto Trogir został założony przez greckich kolonistów z wyspy Vis w trzeciej. wpne. W Europie Środkowej została uznana za najlepiej zachowane romańsko-gotyckie miasto. Zamek otoczony jest murami i wieżami tworzą centrum Trogiru. Najważniejszym zabytkiem jest Katedra Świętego Wawrzyńca, którego zachodni portal drzwiowy wykonany przez mistrza Radovana. Trogir znajduje się na wybrzeżu zatoki Kastela, na wyspie Brac i lądem, w połączeniu z kamiennym mostem. Trogir zachwyca gości kulturalnych i historycznych zabytków, wąskie uliczki i zbiory sztuki, z wielu arcydzieł.

Strona główna

Apartments Toni *** - apartamenty do wynajęcia na Ciovo

Toni Apartamenty znajdują się w północnej części Ciovo, otoczony bogatą i starannie pielęgnowaną roślinnością śródziemnomorską, znajduje się 4 km od Trogiru, którego stary rdzeń pod ochroną UNESCO od 1997 roku.

Apartamenty Toni są dwie odnowione i apartamenty super wyposażone. Każdy apartament jest przeznaczony dla 4 osób. Znajduje się w pięknej okolicy, w małej zatoce Arbanija zaledwie 10 metrów od plaży.

Apartament A1 2 +2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na pierwszym piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem i tarasem.

Ponadto każdy apartament posiada klimatyzację i własne miejsce parkingowe.

Apartament A2 2 +2 (35m2 i 10m2 balkon) znajduje się na drugim piętrze.

W mieszkaniu dostępne dla dwuosobowej sypialni, kuchni, pokoju dziennego z TV, łazienka z prysznicem i tarasem.

Ponadto każdy apartament posiada klimatyzację i własne miejsce parkingowe.

Co I Apartments Toni, z wyjątkiem wnętrza, na zewnątrz i miękkie, jak nie możemy zagwarantować swoje hosty kompletny spokój, ciszę i prywatność, elastyczność i dostępność, dokładnie w takim stopniu to sam, możesz poprosić.

Zapraszamy do spędzenia wakacji, które są otoczone przez piękne krajobrazy i liczne imprezy w pobliżu miejscowości turystycznej Trogir.

Spędzenia wakacji w Chorwacji. A